BOSCH CAR Kalite Yönetimi

BOSCH CAR Kalite Yönetimi

BOSCH CAR Kalite Yönetimi

BAŞTAN SONA OLAĞANÜSTÜ KALİTE

Olağanüstü kalitemiz; birinci sınıf ürünler, profesyonel hizmet ve müşteri beklentilerinin karşılanması olarak tanımlanabilir. Bosch Car Service’lerimiz müşterilerini karşılar, profesyonel bir iş yapar ve aracı zamanında teslim almaya hazır hale getirir.
Tanımlanmış standartlar ve sağlam süreçler, her zaman en iyi çözümü sunabilmemize yardımcı olur. Düzenli kalite kontrolleri, standartlarımızın korunmasını sağlar. Bunlar, özellikle eğitim ve niteliklere vurgu yaparak, iyileştirmeye devam etme çabalarımızın temelini oluşturur.

Kalite Yönetimi

Profesyonel muayene için yenilikçi test cihazları
Tüm Bosch Car Service noktaları, en son test tekniklerini ve dijital bilgi sistemlerini kullanır. Bu ideal kombinasyon, sistematik arıza tespiti ve nitelikli onarım çalışmaları sağlar.

Avantajlarınız:
• Hızlı ve kesin arıza tespitinin avantajlarından yararlanın.
• Hızlı ve verimli onarım çalışmasıyla zamandan ve paradan tasarruf edin.Kalite Yönetimi

Devamlı eğitim bizi güncel tutar
Günümüdeki araçların “tekerlekli bilgisayarlar” olduğu göz önüne alındığında, tüm servis çalışanlarının karmaşık modern otomotiv teknolojisi hakkında bir anlayışa sahip olması çok önemlidir. Teknik kadromuz, Bosch’un sunduğu tüm mükemmellikten yararlanıyor.
Bosch, Bosch Car Service’lere kapsamlı, yenilikçi otomotiv sistem teknolojisi sağlar ve buna eşlik etmek için personeli, gerekli uzman eğitimi ve teknik talimatlarla destekler. En yeni test ekipmanı ile pratik eğitim kursları, servis personelimizin hem şimdi hem de gelecekte her zorluğun üstesinden gelmek için ihtiyaç duydukları bilgileri edinmelerini sağlar.
Teknolojik uzmanlığın ötesinde, personelimize müşterilerin gereksinimlerini en iyi şekilde nasıl karşılayacaklarını ve böylece benzersiz hizmet vaatlerimizi nasıl yerine getireceklerini öğretiyoruz.

Avantajlarınız:
• Mükemmel eğitimli otomotiv uzmanlarıyla iş yapmanın keyfini çıkarın.
• Hizmete yönelik olumlu tutumumuzdan yararlanın

Kalite Yönetimi

Kalite güvence stratejimiz sürekli iyileştirme sağlar
Dış uzmanlar, kalite standartlarımızı ve prosedürlerimizi düzenli olarak izler. Daha sonra, sürekli iyiye gittiğimizden emin olmamız için gerekli önlemleri alırız. Hazır araçlarla yapılan habersiz servis ziyaretleri, bir başka kontrol şeklidir. Üstün hizmet kalitemizi sürdürmemizi ve keşfedilmemiş araç arızası bırakmamamızı sağlarlar.

Avantajlarınız:
• Profesyonel araç arıza teşhisi tecrübelerimize ve üreticinin teknik özelliklerine ve talimatlarına bağlı kaldığımıza güvenebilirsiniz.
• Uzun yıllara dayanan deneyimimize ve müşteri gereksinimlerine gösterilen ilgimize güvenebilirsiniz.

BOSCH CAR Kalite Yönetimi