Kurumsal

Hakkımızda

KOŞANLAR TUR.TAŞ.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

Antalya Merkezde Hasan Koşan - Çiğdem Koşan öncülüğünde kurulmuştur.
2002 yılında ticari faaliyetine uzun dönem araç kiralama sektörü ile başlayan şirketimizin, yerel ve yabancı firmalar ile iş ortaklıkları halen devam etmektedir.
2004 yılında sigorta departmanımızın kuruluşu gerçekleşmiş olup, sektörünün önde gelen şirketleri ile iş ortaklıklarımız başlamıştır.
2010 yılında tüm birimleri ile oto servis alanımızın hayata geçmesi ve hizmet kalitemizden ödün vermeme stratejimiz kısa sürede olumlu sonuçlar getirmeye başlamıştır.
2016 yılında bosch car service ağına dahil olan koşanlar, aynı yıl içerisinde gizli ve açık denetimler sonucunda müşteri memnuniyetinde 99,9 puanla türkiye 2.cisi olma başarısını göstermiştir.
2014 yılında madeni yağ sektöründe dünya devi olan motul ile başlayan iş ortaklığımız batı akdeniz bölge distribütörü olarak devam etmektedir.
2019 yılında akü pazarında türkiye lideri olan inci akü ile antalya ili bölge distribütörü olarak iş ortaklığımız başlamıştır.
2019 yılında akü pazarında inci- hugel markası antalya ili ana bayiliği koşanların bünyesine katılmıştır.
2019 yılında inci grubunun japon ortağı ile birlikte geliştirdiği motorsiklet ve araç besleme akülerinde dünya lideri yuasa akünün antalya burdur ısparta ana bayiliği bünyemize dahil olmuştur.
2020 yılında madeni yağ sektöründe yine bir dünya devi olan ipone markası bünyemize katılımıştır.
2021 yılında akdeniz sananyi sitesi şubemizin açılışı gerçekleşmiş bu hamle ile tüm iş ortaklarımıza ikinci bir lojistik destek alanı sağlanmıştır.
Şu anda filo kiralama,oto servis,madeni yağ,akü ve sigortacılık ana kollarında 40 ın üzerinde profosyonel bir kadro ile hizmetimiz devam etmektedir.
Hızla değişen koşullara, teknolojinin getirdiği kolaylıkları ekleyerek gelişen şirketimize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
Kasım 2023 itibarı ile İNCİ Akü İş ortaklığımız sonlanmıştır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin...

0850 281 81 07

Koşanlar Grup